אדריכלים בנהריה

אדריכלים בנהריה

אדריכלים בנהריה לבניה כפרית

גרים בגליל? מחפשים אדריכלים בנהריה והצפון לתכנון בית כפרי? כדאי שתצרו קשר עם משרד האדריכלות ועיצוב הפנים של ענת האוזר, המתמחה בבניה פרטית ומסחרית בצפון. משרדנו השוכן בנהריה יספק את כל צרכיכם עם שירות מקצועי וליווי אישי לכל לקוח ופרויקט.

 

מהותו של סגנון בניה כפרי

למעשה, סגנון כפרי הינו מושג רחב המתחיל בגישות עיצוב מינימאליות עם קו נקי ופשוט, הניכר למשל בקורות עץ חשופות וממשיך עד לבתים אלגנטיים עם קו עשיר ומורכב כדוגמת חיפויי עץ מעוטרים על הקירות. מה שמאחד קווי עיצוב אלו הינו יצירת מרחב בייתי, חמים ונעים השם דגש על שימוש בחומרי גלם טבעיים שונים.

 

בית כפרי מותאם לצרכים עכשוויים

יש למשרדי את כל הידע והניסיון לתכנון בית כפרי, משפחתי וחמים העונה לכל הצרכים העכשוויים והמודרניים שלכם. הבית יתוכנן בקו פשוט ונקי, ישלב חומרי גלם טבעיים כמו עץ או אבן, ויעשה שימוש מושכל בטכנולוגיות עכשוויות לשיפור סביבת המגורים והתאמתה אליכם. בין היתר אתכנן עבורכם בית עם רמה גבוהה של בידוד תרמי החוסך בהוצאות אנרגיה, אדאג לכמה שיותר אור ואוורור טבעיים, ואתכנן את המרחב בהתאמה לצרכי מחייה ואחסון של דייריו. כמו כן, הבית יכול להיות מצויד בטכנולוגיות מתקדמות של בית חכם. כל זאת ועוד תוך התחשבות בתוואי השטח, עמידה בדרישות החוק ושמירה על מסגרת תקציב נתונה.

 

בית כפרי בהתאמה אישית מלאה

כאמור, ההגדרה "בית כפרי" אוצרת בתוכה מגוון עשיר של אפשרויות וסגנונות בניה, החל מבית בעל חזות טבעית מחוספסת, דרך בית קלאסי מעודן ועד לבית המשלב אלמנטים עכשוויים. כל אלו מתכוננים ביחד עם לקוחותי מתוך התאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלהם. כך למשל, תוכלו לבחור לביתכם חלונות בלגים או מעץ, רצפת אבן, פרקט או בטון וחיפוי קיר מאבן טבעית, בריקים או טיח מינראלי. כמו כן, ביחד נתכנן את גוון, סוג וצורת הגג, גודל וסגנון מדרגות ומעקות, ואת אופי וסגנון כל חדר וחלל בבית בין אם מטבח, חדר שינה, חדר אמבטיה או חדר ילדים.

 

לשירותי אדריכלים בנהריה

להזמנת שירותי אדריכלים בנהריה, לקביעת פגישה, קבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם משרדה של ענת האוזר בטלפון 050-3343553 או במייל hauzeranat@gmail.com.

 

השארת תגובה