שתף

אודות

"באמנות פוסעים יחד היד, הראש והלב." ג'ון ראסקין

שמי ענת האוזר, אדריכלית בצפון המתמחה בתכנון בתים פרטיים, חנויות ועסקים, בצפון הארץ בכלל, ובאזור הגליל המערבי בפרט. הנני בוגרת המרכז האקדמי לעיצוב ויצ"ו חיפה. הנני בעלת 20 שנות ניסיון בתחום העיצוב, ובעלת משרד אדריכלות  עצמאי הממוקם בצפון הארץ  משנת 2001.

במהלך ליווי כל פרוייקט על ידי, ניתן לחוש בותק ובניסיון הרב שצברתי במשך השנים, דבר המשרה רוגע, ותחושה של ביטחון בקרב לקוחותיי. על אף  ניסיוני הרב, כל פרויקט מרגש אותי מחדש כאילו היה הפרויקט הראשון, וכך גם האנרגיות הביצועים והמוטיבציה על מנת לעשות את הטוב ביותר עבורכם, ולהגיע לבית אותו דמיינתם.

המומחיות שלי היא להגשים לכם את החלום. לקחת כל רעיון שעולה בראשכם, ולהפוך אותו למציאות פרקטית.

כל פרויקט הוא בן טיפוחי ואני מחויבת לו מתחילתו ועד סופו.  החל מבדיקה דקדקנית ובלתי מתפשרת של נתוני התכנון, מעבר לעבודת התכנון המשותפת המלווה בהכרות מעמיקה עם הלקוח והתחשבות בצרכיו, וכלה בליווי הביצוע בפועל באופן ייחודי ומקצועי .

אחד הדברים המייחדים אותי  בתור אדריכלית ואת הפרויקטים שהקמתי במשך השנים היא החשיבה מחוץ לקופסא, ויצירה א-סימטרית הפורצת את גבולות הדמיון, היוצרת מציאות חדשה, מבנה רענן וייחודי.   

איכות ללא פשרות, מקצועיות רבת שנים, מענה לצרכי הלקוח עד הפרטים הקטנים ביותר, הם אבני הדרך שהנני מציבה לעצמי בכל פרוייקט ופרוייקט, במטרה להגשים את חזונם של לקוחותי למציאות בת קיימא ולבית חלומותיהם.          

משרד אדריכלות ענת האוזר עומד בתקנים  ובסטנדרטים  הגבוהים ביותר. העדות  לכך היא עשרות הלקוחות  המרוצים שהם הסיפוק האמיתי שלי.
עיצוב פנים בצפון